Organizasyon

Özel günler insan yaşantısına ayrı bir anlam ve önem katar. O anlar bazen sevinci bazen hüznü bazen de her iki duyguyu, çoğu zaman heyecanı içinde barındıran hisleri de beraberinde getirir. O anın yaklaşması, birçok kişiyi heyecanlandırır. Biz böylesine sunduğumuz hizmetlerle yanınızda olmak isteriz. Bu hizmeti verirken farklı ve alışılmadık törenlerle size alternatifler sunuyoruz. Bu anlamda alternatifleri çoğaltmak elbette mümkün. Biz Stadyum Tur olarak, size verdiğimiz hizmet sunumlarından farkımızı ve yarattığımız farklılıkları görmenizi ve paylaşmanızı diliyoruz.

2c514363-df20-4e01-bf98-2eb47b39c48a

Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Mezuniyet, uzun ve zorlu bir süreç olan eğitim hayatının mutlu bir an ile sonlanmasıdır. Mezuniyet töreni organizasyonları öğrencilerin heyecanı ve coşkusunun had safhada olacağı bir etkinliktir. Mezuniyet törenleri organizasyonları bir diğer adı ile “kep atma töreni ömür boyu hatıralarımızda yer edecek müstesna günlerdendir. Mezuniyet organizasyonunun kusursuz ve unutulmaz olması için, organizasyonun akışı ve planlamaları titizlikle yapılmalıdır. Bu güzel gününüzün kusursuz, sorunsuz olması ve daha görkemli bir hale getirilmesi için, mezuniyet töreni için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

kurumsal organizasyon

Kurumsal Organizasyonlar

Kurum ve kuruluşların sektördeki paydaşları ve hedef kitlesi üzerinde bilinirliğini arttırmak, kurum içinde takım ruhunu oluşturmak ve mevcut müşterilerinin marka sadakatini arttırmaya yönelik yapmış oldukları organizasyonların genel adıdır.

Özel işletmelerde ve kamu kurum ve kuruluşlarında yapılan organizasyonlarda firmamızın profesyonel ekibi devreye girer ve etkinlik için tercih edilen organizasyon ekipmanlarını bir kurgu dahilinde organize ederek organizasyonu gerçekleştirir.

hk-organizasyon-balon-susleme-1

Açılış Organizasyonu

İş yeri açılış organizasyonu, iş yerinin oluşturulma, düzenlenme ve açılışa hazır olma aşamasından sonraki en önemli kısımlardan biridir. Açılışınız ne kadar iyi olursa akılda kalma oranınız da o kadar artacaktır. İş yeri açılış organizasyonu, yapmadan önce mutlaka planlanması gereken ve bir ihtiyaç listesi ile yola çıkılması gereken bir organizasyondur.

dugun16

Düğün Organizasyonu

Uzun süreler boyunca hayal ettiğiniz gibi bir düğün yapmak için uğraşırsınız. Ancak hayallerinize ulaşabilmeniz için planlı bir şekilde hareket etmeniz gerekir. Düğünlerde yapılabilecek süslemeler ve aktiviteler sınırsızdır. Eğer düğün trendlerini takip ederek organizasyonunuzu yapmak isterseniz, sıkı bir takipçi olmanız gerekecektir.

Düğün hazırlık döneminin hayatınızın en güzel zamanlarından biri olması beklense de çoğu çiftin stres ve yorgunluktan ötürü zorlu geçirdikleri bir zamandır. Peki, siz işin sadece eğlenceli kısmını yapmaya ne dersiniz? Sizi stres ve iş yükünden kurtarmamız tabii ki en güzeli. Stadyum Tur olarak düğününüzün bütün detaylarıyla tek tek ilgilendiğimiz için siz tüm hazırlıkları tatlı birer telaş olarak hatırlarsınız. Size yalnızca sunduğumuz alternatiflerden en beğendiğinizi seçmek kalır. Unutmayın ki siz ilk kez evleniyorsunuz ancak biz birçok düğünü organize ettik. Profesyonel bir organizasyonla; unutulmaz bir düğüne imza atmaya ne dersiniz?

OLDG3Y0

Spor Gruplarının Konaklaması

Yıllardır futbol, basketbol, voleybol  sporları gibi bir çok farklı spor branşında spor gruplarının konaklamasını organize eden Stadyum Tur, deneyimli kadrosuyla spor gruplarının hayal ettiği konforu sunuyor. Anlaşmalı olduğumuz onlarca otel, mekanlar, doğal ortam ve alternatifleriyle isteğinize göre bu hizmeti sunmaktayız.

toplu yemek organizasyonu

Toplu Yemek Organizasyonları

Davet ve düğünlerinizden, açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda, Stadyum Tur olarak sizlere yaratıcı fikirler ve seçenekler sunarak, tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız. Organizasyonlarınız için, iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

Salon 1001-4

Balo Organizasyonları

Mezuniyet partisi ve mezuniyet baloları artık bir gelenek haline geldi. Özellikle lise ve üniversite mezuniyeti öncesinde mutlaka bir mezuniyet partisi veya mezuniyet balosu düzenleniyor. Mezuniyet partileri ve mezuniyet balosu için gerek oteller, gerek birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapabilecek kapasitede mekanlar farklı seçenekler sunuyor.  Mezuniyet balosuna ilgi artınca doğal olarak farklı konseptlerde ortaya çıkmaya başladı. Biz de Stadyum Tur olarak öğrencilerin unutamayacağı bir mezuniyet balo organizasyonu düzenliyoruz.

Benzer organizasyonlar ve daha fazlası için bizi arayın