Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Stadyum Tur > Hakkımızda

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Temel amacımız Stadyum Tur ile tur veya geziye katılan herkesin gezme, bilgilenme, kültür edinme, gözlemleme, düşünme, hayal etme gibi becerilerde maksimum fayda sağlamalarıdır. Böylece öncelikli olarak çocuk ve gençlerimizin yaşamı ve zamanı birlikte geçirmelerinin doğal bir sonucu olan güçlü aile, arkadaş, dost ve toplum bağına giden bu yolda herkese bir şekilde katkıda bulunmamız, bizleri son derece mutlu etmektedir.

Bu anlamda tüm çocuklarımızı, eğitim ve öğretim yıllarında yaşadıklarında topluma her anlamda hazırlayan, yaşamın içinde parmakla gösterilebilecek bireyler olmaları için uğraşan kurum ve kişiler olarak sizlere teşekkür eder, bu amaca katkı sunmak ve yardımcı olmaktan son derece mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz.

STADYUM TUR

Stadyum Tur olarak 1618 sayılı Türkiye seyahat acenteleri kanunun tüm gereklerini yerine getiren 7493 Belge Nolu A grubu seyahat acentası olduğumuzu bilmenizi isteriz. Dolayısıyla gezi yönetmeliklerini kapsayan tüm organizasyonları kanunun verdiği yetki ve istediği tüm yükümlülüklerle resmi olarak yapmaktayız. Gezi ve turlarımızda zamanlama, profesyonel rehberlik hizmetleri, firmamıza kayıtlı emniyetli araçlar ve sigortalı personeller, pedagojik yararlar, müfredata uygunluk gibi gezi ve turun amacına hizmet eden tüm unsurlar, firmamız tarafından göz önünde bulundurulmaktadır.

null

MİSYONUMUZ

Stadyum Tur her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Stadyum Tur öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.
null

PRENSİPLERİMİZ

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Stadyum Tur tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir gezi tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.
null

VİZYONUMUZ

Stadyum Tur herkesi tur veya geziye göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
null

HİKAYEMİZ

Stadyum Tur T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan aldığı 7493 numaralı A Grubu Seyahat Acenta Belgesi ile 2012 yılında Ordu’da turizm ve seyahat acentası olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.